BİLAL SOYKAN’ DAN MUHTEŞEM BULUŞMA  | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> BİLAL SOYKAN’ DAN MUHTEŞEM BULUŞMA 29.03.2019 17:06

BİLAL SOYKAN’ DAN MUHTEŞEM BULUŞMA

BİLAL SOYKAN’ DAN MUHTEŞEM BULUŞMA


Akyazı yerel seçimlere son halk buluşmaları eşliğinde ilerliyor . Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan , Sosyal gelişim merkezi alanında kalabalık dinleyenlerle buluştu . Bu buluşmaya Sakarya Ak Parti Milletvekili Recep Uncuoğlu , Sakarya MHP Milletvekili Levent Bülbül , MHP İl Başkanı Ziya Akar , Akyazı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem , MHP İlçe Başkanı Ali Dertli ,Meclis üyesi adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı .


Bu haber 1291 kez okundu. Bilal Soykanla buluşma toplantısında ilk konuşmayı Ak Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem yaptı , Akyazı’ ya yapılan yatırımları anlattı , devamı için Bilal Soykan dedi. 
Akyazı Sosyal genilişm merkezi önündeki muhteşem Soykan buluşmasında , MHP İlçe Başkanı Ali Dertli yaptığı konuşmada , MHP olarak ittifak için , Bilal Soykan için gece demedik , gündüz demedik çalıştık , artık yetki siz Akyazı’lılarde diyerek , Bilal Soykan’a biz güveniyoruz , sizlerde Akyazı’ ya yakışan oyla bizlere güvenin dedi teşekkür etti.

Büyük alkışlar eşliğinde mikrofona davet edilen , Akyazı Ak Parti Belediye Başkan adayı Bilal Soykan kürsüden halka karanfil dağıtı , konuşmasında tecrübe , liyakat, tevazu dedi , Akyazımın sorunlarını biliyorum , merak etmeyin Allahın izni ile bu sorunları bir bir çözeceğim dedi. Teşek kür etti . Soykan konuşması sonrası büyük buluşma bitti. Yasar Durmus

Etiketler: haber akyazı - bilal - soykan -buluşma

Diğer HABER AKYAZI haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright