Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı Sevinç gösterileri başladı | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı Sevinç gösterileri başladı01.04.2019 00:23

Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı Sevinç gösterileri başladı

Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı Sevinç gösterileri başladı


31 Mart Yerel Seçimleri'nde kesin olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan seçimden zaferle çıktı. Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, kesin olmayan sonuçlara göre yüzde 72'in üzerinde oy alarak seçimden zaferle çıktı.


Bu haber 286 kez okundu.

 
Cumhur İttifakı'nın seçim zaferiyle birlikte ilçede vatandaşlar sevinç gösterileri ve konvoy düzenledi.
AK Parti İlçe Teşkilatı Binası önünde toplanan AK Parti ve MHP'li vatandaşlar, Bilal Soykan'ı karşıladı.
Bilal Soykan, İlçe Teşkilatı'nda tebrikleri kabul etti. 22 ve 23'ncü dönem milletvekili Recep Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, MHP İlçe Başkanı Ali Dertli Soykan'ı tebrik etti. 
 
Bilal Soykan, balkon konuşmasında; "
Bize yakışan, Akyazı'ya yakışan neyse onu yapacağız. Bu birincilik sizin. Size helal olsun. Geç oldu ama güç olmadı. Allah razı olsun. Hepinize teşekkür ediyorum" diyerek sevin yaşayan AK Parti ve MHP'li vatandaşlara teşekkür etti. 
 
AKYAZININ GELECEĞİ EMİN ELLERDE
AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem ise verilen desteği karşılıksız bırakmamak için belediye başkanıyla birlikte gece, gündüz demeden, yağmur çamur demeden koşmaya gayret edeceklerini ifade etti. Ekrem, şunları söyledi; "Akyazı'nın sorunlarını çözmek için el ele, kol kola mücadele vereceğiz. Akyazımızı tarım, turizm, sanayi, üniversite şehri haline getireceğiz. Bu saydığım 4 dinamiğin üzerinde yükseltmek için var gücümüzle çalışacağız. Akyazı'nın geleceği emin ellerde. vermiş olduğunuz destek dolayı teşekkür ediyorum."
 
HAKLI GURURUNU YAŞAMAK HEPİMİZ HAKKIDIR
MHP İlçe Başkanı Ali Dertli de yaptığı konuşmada; "45 gündür birlikte çalışıyoruz. İyi ki Türkiye'de böyle bir ittifak yapılmış. Bunun haklı gururunu yaşamak hepimizin hakkıdır. Burada çok güzel bir mesaj verilmiştir. Biz bunun farkındayız. Biz Bilal Soykan'a gönül rahatlığıyla oyumuzu verdik. Her zaman arkasındayız. Meclis üyelerimizle var gücümüzle arkasındayız. Akyazı'ya yapacakları hizmetler noktasında kendisinden eminiz."
 
NEYİ SÖZ VERMİŞSEK 5 YIL İÇİNDE YAPACAĞIZ
Bilal Soykan ise teşkilatta yaptığı konuşmada; "2,5 aydır bizle birlikte hareket eden MHP İlçe Başkanına ve meclis üyelerine, kadın kollaRı başkanına, bizim teşkilatımızın her kademesindeki arkadaşlarımıza bize kahvehanelerini, evlerini, gönüllerini açan hemşehrilerimize, siyasi rakiplerimize teşekkür ediyorum.  Çok şeyler söylediler. Biz duymazdan geldik. "3 yıl çivi çakmayacakmış" dediler. Başka şeyler dediler. Sizlerin oylarına helal getirecek hiç bir şey yapmayacağım. Akyazı güzel olacak hep beraber yapacağız. Oturacağız Akyazı için ihtiyacı neyse onun için çalışacağız. Neyi söz vermişsek 5 yıl içinde yapacağız" dedi.

Diğer HABER AKYAZI haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright