Son dakika haberi: Arkadaşlarının gözü önünde bıçaklandı!  | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Son dakika haberi: Arkadaşlarının gözü önünde bıçaklandı! 21.09.2019 01:24

Son dakika haberi: Arkadaşlarının gözü önünde bıçaklandı!

Son dakika haberi: Arkadaşlarının gözü önünde bıçaklandı!


Yardım çağırmayıp bunu yaptılar... Amerika Birleşik Devletleri'nin New York kentinde yaşanan ve ajanslar tarafından son dakika olarak duyurulan haber, ülke gündeminin en çok konuşulanları arasında yer alıyor. New York'un Nassau bölgesinde, geçtiğimiz Pazartesi günü kelimenin tam anlamıyla vahşet yaşandı. 16 yaşındaki Khaseen Morris adlı çocuk, arkadaşlarının gözü önünde göğsünden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan genç çocuk kurtarılamazken, bıçaklı saldırıya ilişkin yetkilileri şoke eden bir detay ortaya çıktı. İşte, son dakika haberinin detayları...


Bu haber 653 kez okundu.
Amerika Birleşik Devletleri, son bir haftadır New York kentinde yaşanan saldırıyı ve beraberinde getirdiği soru işaretlerini konuşuyor. Edinilen son dakika bilgisine göre, New York'un Nassau bölgesinde Pazartesi günü bir alışveriş merkezinin önünde 7-8 kişinin karıştığı kavgada göğsünden bıçaklanan Khaseen Morris adlı çocuk hastaneye kaldırıldı; ancak tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

ARKADAŞLARININ GÖZÜ ÖNÜNDE BIÇAKLANDI!
Kavgada, 16 yaşındaki Morris'i bıçaklamakla suçlanan 18 yaşındaki Tyler Flach hakkında ikinci derecede cinayetten dava açıldı. Polis yetkilileri, olayın detaylarını kamuoyu ile paylaşırken; vahşete ilişkin şoke eden bir ayrıntı ortaya çıktı.

İşte, son dakika haberinin detayları...

ABD'nin New York kentinde bir okul kavgasında onlarca kişinin gözü önünde bıçaklanan 16 yaşındaki bir öğrenci hayatını kaybetti. Polis yetkilileri olaya 50 ila 70 kişinin tanık olmasına rağmen kimsenin polisi aramadığını, bu kişilerin bunun yerine Snapchat ve diğer sosyal medya platformlarında olayla ilgili paylaşımlar yaptığını söyledi.

New York'un Nassau bölgesinde Pazartesi günü bir alışveriş merkezinin önünde 7-8 kişinin karıştığı kavgada göğsünden bıçaklanan Khaseen Morris adlı çocuk hastaneye kaldırıldı ancak kurtarılamadı.Kavgada Morris'i bıçaklamakla suçlanan 18 yaşındaki Tyler Flach adlı bir kişi hakkında ikinci derecede cinayetten dava açıldı.

Nassau Polis Müdürlüğü yetkilisi Stephen Fitzpatrick, kavganın "Bir kız öğrencinin çıktığı ya da takıldığı" kişiyle ilgili tartışmayla başladığını, kız öğrencinin eski sevgilisinin bir arkadaşının da suç ortağı olarak gözaltına alındığını söyledi. Kavgada Morris'i bıçaklamakla suçlanan 18 yaşındaki Tyler Flach adlı bir kişi hakkında ikinci derecede cinayetten dava açıldı.

Nassau Polis Müdürlüğü yetkilisi Stephen Fitzpatrick, kavganın "Bir kız öğrencinin çıktığı ya da takıldığı" kişiyle ilgili tartışmayla başladığını, kız öğrencinin eski sevgilisinin bir arkadaşının da suç ortağı olarak gözaltına alındığını söyledi.Öldürülen çocuğun kız kardeşi Keyanna Morris "O herkese yardım eden bir insandı ama kimse ona yardım etmedi" diye konuştu.

Etiketler: son - dakika - haberi - arkadaşlarının - gözü - önünde - bıçaklandı - haberakyazi

Diğer HABER AKYAZI haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright