Son dakika: Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na Cumhur İttifakı yanıtı! | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Son dakika: Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na Cumhur İttifakı yanıtı!18.12.2020 17:39

Son dakika: Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na Cumhur İttifakı yanıtı!

Son dakika: Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na Cumhur İttifakı yanıtı!


CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bahçeli ittifak bozmak istiyor" iddiasına MHP lideri Devlet Bahçeli cevap verdi. Bahçeli açıklamasında, "Kemal Kılıçdaroğlu birçok konuda ortaya koymuş olduğu inandırıcılığı olmayan gündem, olsun da nasıl olursa olsun anlayışıyla yapmaya çalıştığı bir çalışma. Cumhur İttifakı devam edecek, 2023 yılında tekrar iktidar olacak" dedi.


Bu haber 246 kez okundu. Son dakika gelişmesi... MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun "Bahçeli ittifakı bozmak istiyor" iddiasına yanıt verdi. Bütçe görüşmelerinin TBMM Genel Kurulu'ndaki görüşmelerine katılan Bahçeli verilen arada gazetecilerin bu yöndeki sorusunu yanıtladı.

TELEFONU NASIL DİNLENMİŞSE BUDA ÖYLE DİNLENMİŞ"

Bahçeli, "Sayın Kemal Kılıçdaroğlu bir çok konuda ortaya koymuş olduğu inandırıcılığı olmayan gündem, olsun da nasıl olursa olsun anlayışıyla yapmaya yapmaya çalıştığı bir çalışma. Cumhur ittifakı devam edecek.2023 yılında inşallah tekrar iktidar olacak" dedi. Geçtiğimiz günlerde Kılıçdaroğlu'nun "Telefonum dinleniyor" açıklamasında atıfta bulunan Bahçeli, "Telefonu nasıl dinlenmişse buda öyle dinlenmiş demek ki" ifadesini kullandı.

Diğer HABER AKYAZI haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright