Selman Demirtaş Fabrika ziyaretleri Aytaş Mobilya'da | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Selman Demirtaş Fabrika ziyaretleri Aytaş Mobilya'da29.03.2019 00:20

Selman Demirtaş Fabrika ziyaretleri Aytaş Mobilya'da

Selman Demirtaş Fabrika ziyaretleri Aytaş Mobilya'da


Saadet Partisi Akyazı Belediye başkan adayı Ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor


Bu haber 1146 kez okundu.
Gündüz Fabrika ve esnaf ziyaretlerinde bulunan Demirtaş akşam Mahallelerde halkla buluşmaya devam ediyor.
Saadet Partisi (SP) Akyazı belediye başkan adayı Selman Demirtaş ve meclis üyesi adayları seçime sayılı günler kala hızını artırdı.

DEMİRTAŞ
Seçim Çalışmalarını Akşam programı finalini yaşadığımız semt olan yeni camide gerçekleştirdik. Bizi bağrına basan,sahip çıkan Değerli büyüklerimize,dost ve arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.Değişime artık sayılı saatler kaldı. İnşaallah ilçemizi hep birlikte yeni bir anlayışa kavuşturacağız.


DEMİRTAŞ GECE GÜNDÜZ DURMAK BİLMİYOR

Cuma günü gündüz programları kapsamında Aytaş Mobilya,Fabrikasını ziyaret eden Demirtaş Akşam yeni camide. Burada yapmış olduğu konuşmalarda '' Hodri meydan diyorum. Akyazı’nın en büyük meydanına bir platform kuralım.


ARKADAŞLAR GELSİN AKYAZI HALKININ HUZURUN DA AKYAZI’YI KONUŞALIM

Arkadaşlar da gelsin.. Yirmi yıllık başarısızlıklarını bakalım nasıl savunacaklar hepimiz görelim. Yirmi yıl önce Akyazı’nın terminali vardı bugün yok. Beş yıl önce Akyazı’nın mezbahası vardı bugün yok.

Var olanları bile muhafaza edemeyenlerin bu başarısızlıklarını örtmek için kendilerinin bile inanmadığı yalanları dillendiriyor olmaları çok doğal. Ama ahlaki değil.

HER SEÇİM DÖNEMİ AKYAZI’YA TERMİNAL YAPIYOR

İstiyorlar ki seçmen aklıyla değil duyguları ile sandığa gitsin ve yirmi yıllık başarısızlıklarını görmezden gelsin. Her seçim dönemi Akyazı’ya terminal yapıyor. Her seçim dönemi Akyazı’ya Üniversite getiriyorlar. Ama orta da bir şey yok.


Akyazı halkı bu tuzağa düşmeyecek ve kayıp yıllara yeni kayıp yıllar eklenmesine müsaade etmeyecektir. Biz hazırız. Akyazı halkı da bu değişime hazır. ilçemize yeni bir anlayışı hep birlikte kazandıracağız.

BELEDİYENİN KAPISI HER ZAMAN VE HERKESE AÇIK OLACAK

Bizim dönemimiz de Belediyenin kapısı her zaman ve herkese açık olacak. Yolsuzluk ve israfa asla geçit vermeyeceğiz.


Bütün ihaleleri canlı yayında Akyazı halkının huzurun da gerçekleştireceğiz. Partizanlık ayrımcılık yapmayacağız. Her konu da adil olacağız.


Halkın içinde ve sivil toplumla birlikte bir yönetim anlayışı uygulayacağız. Ben bilirim demeyecek her fikri dinlemeye istişare üzere bir anlayış ile ilçemizi birlikte ayağa kaldıracağız.

Etiketler: haberakyazi -demirtaş - aytaş - homede

Diğer HABER SAKARYA haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright