Sakaryaspor 2.Lige Alınabilir | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Sakaryaspor 2.Lige Alınabilir13.06.2015 01:32

Sakaryaspor 2.Lige Alınabilir

Sakaryaspor 2.Lige Alınabilir


Sakaryasporu 2-0 yenerek 2.Lige çıkan Ankara Demirspor kulübünün üst düzey yönetimi, bizler için yepyeni bir beklentiye soktu! Eğer beklenenler olursa Sakaryaspor 2.Lige alınacak.


Bu haber 908 kez okundu.

İŞ ULAŞTIRMA BAKANLIĞI’NDA!

 Şuan ki takımda sadece 5 futbolcusunun sözleşmesinin devam etmesi ve diğer futbolcularının tamamının başka takımlarla anlaşmış olması nedeniyle, çıktıkları 2.Lig için yeni bir takım kurulmasının ekonomik anlamda mümkün olamayacağı düşüncesiyle,  Ankara Demirspor Kulübünün Başkan ve Yönetimi, yeni futbolcular ve 3.Ligden daha ağır olan 2.Lig için TCDD Yönetim Kurulundan yeni bütçe istedi. İş kaldı yeni kurulacak hükümete ve özellikle de yeni Ulaştırma Bakanlığına. Çünkü bu konunun tek yetkili ağzı bu Bakanlık. Eğer ki Bakanlık bu bütçeyi onaylamazsa, kulüp yönetimi de takımı ligden çekebilecek.

TÜRK TELEKOMU KAPATMIŞLARDI

Bu arada, bütçeyi verdirecek olan da onaylattıracak olanların da daha önce Türk Telekomspor kulübünde de olması ve sırf bu yüzden Türk Telekomspor takımını kapatması üzerine, aynı yönetim şimdi de Ankara Demirspor kulübü için ligden çekmeyi veya kapatmayı düşündüğü öne sürüldü. Eğer ki Ulaştırma Bakanlığı da Ankara Demirspor’a bu bütçeyi vermez ise, Ankara Demirspor yönetimi, Futbol Federasyonuna bunu iletecek. Eğer ki TFF de bunu kabul ederse, Ankara Demirspor ile finalde karşılaşan Sakaryaspor 2.Lige alınacak. Ankara Demirspor takımı ise ya 3.Ligden devam edecek, ya da tamamen kapanacak. (Hasan Gökdemir)


Etiketler: Sakaryaspor 2 -Lige - alınabilir.

Diğer SPOR haberleri
Yorum Ekleyin
Üye Yorum
Gönder

Hava Durumu
http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright