TERÖR VE TÜRKİYE | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >>TERÖR VE TÜRKİYE 20.12.2016 19:43

TERÖR VE TÜRKİYE

Ülkemizin son yıllarda en büyük sorunu şüphesiz terör olmuştur. Öncelikle tüm ülkemize baş sağlığı, yaralı polislerimize, askerlerimize ve sivil halkımlza acil şifalar diliyorum.
Ülkemizin geçmiş zamanlara kadar bilinen tek terör düşmanı Pkk örgütüydü. Akabinde fetö- işid ve benzeri terör örgütleri türedi. Ben kendi fikrimce yıllarca araştırma yapmış bir yazar olarak pkk terör örgütünün kürt halkı ile yakından yada uzaktan bir bağlantısı olmadığı kanaatindeyim. Pkk terör örgütü ermeni asıllı vatanımıza göz diken asrın Firavun`larından peydah olmuştur.

Peki Türkiye`nin tek düşmanı sizce Pkk ve fetö gibi örgütlermi? Bunu uzun yıllar defalarca zikretmiştim sosyal paylaşım sitelerimde. Türkiye`nin en büyük iki düşmanı vardır. Lozan anlaşmasından sonra islam düşmanlığı planında tarikatlar türeten İngiliz`lerdir.

Bunlar yaptığım araştırmaların sonucunda çıkan gerçeklerdir. İlkinden başlamak istiyorum. Behailik.. daha önce kulaklarınızın aşina olmadığı bir tarikattır. Bu tarikatın kurucusu Behaullah`tır. Kendini asrın peygamberi ilan etmiş ve çok sayıda Behai topladı. 19 rakamı uğur sayıldı bu tarikatta. İslam düşmanlığı için Avrupa ve Amerika`da dergahlarını çoğalttılar.orucu 19 gün tutarlar, 19 kişiyle yönetilirler ve her behai her sene kazancının beşte birini umumi adalet evi dedikleri yere bağışlarlar. 11 yaşında evlenirler ve bekar yaşamayı uğursuzluk sayarlar.çıplak kadınlarla bir arada sohbet edip bunu ibadet sayarlar.Sözün özü bu tarikatlar dünyaya islam adı altında müslümanlığı kötülemektir.

Derezeliler; yani dürzü lakabı alanlar. Tenasüha inanırlar. Şarap, içki ve zina helal derler. Öldükten sonra dirilmeye inanmazlar. Suriye`de Lübnan`da yaşadılar. Sonra Arabistan`dan Irak`a geldiler. İranlılar Iraktaki Hire devletini yıkınca Mısır, Şam ve Halep`te bulundular.

İsmini saymakla bitiremeyeceğim bir çok tarikatlar.
Türkiye`nin ikinci büyük düşmanı İsrail`dir. Amerika dost elini uzatırken bile eli dikenli bir yönetim sergilemiştir.
Şimdi terör nasıl bitirilir? Bu sorunun cevabı" hırsız içeriden olunca kapı kilit tutmazmış"atasözünün içinde tüm gerçekliğiyle sirayet ediyor. Önce TBMM içerisinde temizlik yapılmalı, milletvekili adı altında mecliste baş gösteren asıl terörün kardeşleri hücre hapsine mahkum edilip konuşturulmalıdır. Bu milletvekilleri, benim polisimin, memurumun, işçimin vergisiyle saltanat süremez..

Son günlerde yapılan saldırılar,15 temmuzada binaen hedef cumhurbaşkanını yıldırma politikasıdır. Nasıl teşkilatlanmalıyız?

İşte nacizane fikrim.. terör kalabalık yerleri hedef alıyor. Özellikle futbol maçları, konserler, hastaneler, karakollar, konser alanları mobeselerden sıkı takibe alınmalıdır. Gerekirse adım başı araç durdurup aracın her tarafında inceleme yapılmalıdır.

Bu konuda aziz Türk Milleti`nin güçlü iradesi en büyük gururumuzdur. Başımıza gelen olaylar ülkemize ve özellikle güvenlik güçlerine tecrübe kazandırdı. Milletçe tek yumruk, tek bilek.. Daha öncede ülkemizi yıkmaya çalışanlara fırsat vermeyen atalarımızdan bize yadigar cesaretimizdir. Milletimizin başı sağ olsun.. Büyük geçmiş olsun.
(Nilüfer Çakıroğlu- araştırmacı yazar)

       

http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright