Sabiha Lina Coşkun yazıyorrr | HABER AKYAZI - AKYAZININ İNTERNET UYDUSU
Ana Sayfa
Ana Sayfa >> Sabiha Lina Coşkun yazıyorrr 15.03.2016 08:41

Sabiha Lina Coşkun yazıyorrr

"Daha Ankara`ya emniyet müdürü atayamıyorsun. Varsa bir engel beni ara. Ben halledeyim, beraber halledelim" diye muhalefet ettiğini zanneden sevgili Kemalim Kılıçdaroğlum.. Hastasıyım o ruh halinin. Ne yiyip içiyorsan lütfen mail at, ben de istiyorum aynından. 
Devlet bey için ne düşüneceğimi bilemedim çok şaşırttı beni. Hastalığı sırasında kan nakli yapıldı mı bilemiyorum ama yapılmışsa zannım akl-ı selim biri tarafından bağışlanmış bir kan değişikliği alameti olduğu yönünde.. Yoksa parti içi muhalefetin Akşener fırtınası olarak güç kazanması mı bu ziyareti getirdi ? Yine de kayda değer olumlu bir adım. Kutlamak gerek.
Eşbaşkanı eleştirmek için bile olsa hiç anasım yok, zira tel`in ve taziye mesajı gözlerimi yaşarttı.. Aklıma gelmişken ah canıımm ellerini yıkamış mıydın sen o açıklamayı yaparken? Portre almışlar görüntünü kan izi kalmış mı göremedim de..
Recebim Erdoğanım gelelim sana. . Habersiz gelen misafire " aslında biz halamgillere mantı yemeğe gidecektik. aman canım gelmişsiniz şimdi onlara başka zaman da gider yeriz mantımızı" tadında Ferhat Göçer muhabbeti yapmanın açıklaması olayın şokuyla kafanın karışması mı yoksa aklına bir şey gelmedi de laf olsun torba dolsun mu dedin pek anlaşılamadı. . Belki de Ferhat Göçer dinletisi çok önemli bir görüşmenin vitriniydi. Onu da bizim bilmemiz mümkün değil fakat bildiğim bir şey varsa o da sen sen ol böyle olağanüstü infial yaratmış durumlarda laf arasına çok basit mevzuları karıştırıp insanları ayar etme.. 
Günün aydınlığa doğmuş olması dileklerimle hayırlı sabahlar olsun cümleten..

http://www.haberakyazi.net/
*Her hakkı saklıdır. İzinsiz gösterilemez, çoğaltılamaz..
haberyazilimi.com - Copyright